referanslarımız / grand ring hotel

Grand Ring Hotel 360° Sanal Tur Uygulaması »

"Uyumlu, huzur verici renklerdeki oturma gruplarıyla döşenmiş lobimize tavandan aşağıya reng-âheng taşlarla bezenmiş avizeler. çok farklı bir atmosfer vermektedir. Ana bina U şeklinde olup ikisi panoramik olmak üzere 4 asansörü bulunmaktadır.

Otelimiz 272 standart oda, 3 adet engelli odası, 19 family suit, 1 suit olmak üzere toplam 295 oda ve 700 yatak kapasitelidir.

‘Her şey dahil’ sistemiyle hizmet veren otelimizin -600 kişilik kapalı, 300 kişilik açık olmak üzere- 900 kişilik ana restaurantı, sahilde snack barı, lobi barı, havuz barı, plaj barı, disco barı vardır."

Grand Ring Hotel Web Sitesi » « Referanslarımıza Geri Dönün

Sanaltur uygulaması hakkında sorularınız mı var?

360 Derece
Sanal Gezinti Nedir?

Özel ekipmanlar ile yapılan fotoğraf çekimlerinin optimize edilerek program kodlarıyla birleştirilmesi sonucu ortaya çıkan 3 boyutlu gerçek görüntüdür.

DEVAMI »

Sanaltur.tv
Farkı Nedir?

Konusunda uzman ekip tarafından yüksek çözünürlüklü profesyonel SLR makine ve yüksek kaliteli lensler ile yapılan çekimler Internet için en uygun optimizasyonda hazırlanır.

DEVAMI »

Bu teknoloji bana
uygun mu?

Tanıtım araçları her geçen gün artıyor. Internet kullanıcı sayısındaki ciddi artış göz önünde bulundurulduğunda üç yüz altmış derece sanal gezinti bulunduğunuz yeri veya alanı göstermenin en hızlı ve masrafsız yoludur.

DEVAMI »

Neden Profesyonel
Ekipman?

Görüntü kalitesi yaptığımız işin en önemli noktası diyebiliriz. Tam ekranda veya yakınlaştırma seçeneğinde dahi bozulmayan ve algılanabilir görüntü olması sanal gezintinin amacına ulaşmasını sağlıyor.

DEVAMI »
Sanaltur.tv, Sanaltur, Sanal Gezinti, 360° sanal tur, 360 derece sanal gezinti
Telefon 0242 322 13 54      Faks 0242 322 13 59
info@ajansweb.com
YASAL UYARI      KULLANIM SÖZLEŞMESİ
Sanaltur.tv bir AJANSWEB projesidir. Copyrights © 2003-2014 | www.sanaltur.tv