referanslarımız / king bar

King Bar 360° Sanal Tur Uygulaması »

Antalya'nın en köklü eğlence mekanlarından King Bar'ın 360° Sanal Gezinti uygulaması Sanaltur.tv tarafından hazırlandı ve web sitesinde hayata geçti.

"1990 yılında başladı King Bar'n serüveni. Antalyada bir döneme anti-pop çizgisiyle, marjinal duruşuyla, müzikal çeşitliliği, ilginç tarz ve dekoruyla imza attı King Bar. Antalyalı olup da King Barı bilmeyen (gitmeyen demiyoruz) ya da duymayan yoktur sanıyoruz. Dönem dönem popülaritesindeki iniş çıkışlara rağmen, süreç içerisinde hatırı sayılır bir müdavim kitlesi oluşturmuş ve Irish-English, Mariner Pub tarzı ile yeni yetme barların karşısında dimdik ayaktadır King Bar.

İlklerin barıdır King Bar. Müzikal olarak Rock, Blues, Jazz çerçevesinde ve haftasonları ya da Prime-time'larda pop, hip-hop, R&B, Alternative rock kaynaşmasını düzensiz ama rahatsız etmeyen bir düzen içinde sunar insanlara. Parça ve tarz aralarındaki (club-disco DJ liğine inat) keskin geçişler, müzikal çeşitlilik, Metallica ile kafa sallarken birden Ömer Faruk Tekbilek ile sufizme yolculuğa çıkarabilir sizi. Sadece yeni ve güncel müziklerle değil, geçmişte kalan ya da günümüzdeki bilinmeyen müziklerle de eğlenmeyi öğretmeyi görev edinmiştir adeta."

King Bar Web Sitesi » « Referanslarımıza Geri Dönün

Sanaltur uygulaması hakkında sorularınız mı var?

360 Derece
Sanal Gezinti Nedir?

Özel ekipmanlar ile yapılan fotoğraf çekimlerinin optimize edilerek program kodlarıyla birleştirilmesi sonucu ortaya çıkan 3 boyutlu gerçek görüntüdür.

DEVAMI »

Sanaltur.tv
Farkı Nedir?

Konusunda uzman ekip tarafından yüksek çözünürlüklü profesyonel SLR makine ve yüksek kaliteli lensler ile yapılan çekimler Internet için en uygun optimizasyonda hazırlanır.

DEVAMI »

Bu teknoloji bana
uygun mu?

Tanıtım araçları her geçen gün artıyor. Internet kullanıcı sayısındaki ciddi artış göz önünde bulundurulduğunda üç yüz altmış derece sanal gezinti bulunduğunuz yeri veya alanı göstermenin en hızlı ve masrafsız yoludur.

DEVAMI »

Neden Profesyonel
Ekipman?

Görüntü kalitesi yaptığımız işin en önemli noktası diyebiliriz. Tam ekranda veya yakınlaştırma seçeneğinde dahi bozulmayan ve algılanabilir görüntü olması sanal gezintinin amacına ulaşmasını sağlıyor.

DEVAMI »
Sanaltur.tv, Sanaltur, Sanal Gezinti, 360° sanal tur, 360 derece sanal gezinti
Telefon 0242 322 13 54      Faks 0242 322 13 59
info@ajansweb.com
YASAL UYARI      KULLANIM SÖZLEŞMESİ
Sanaltur.tv bir AJANSWEB projesidir. Copyrights © 2003-2014 | www.sanaltur.tv