referanslarımız / özay şeker & goldsa

Özay Şeker & Goldsa 360° Sanal Tur Uygulaması »

"1989 yılında Antalya'da toz şeker ticareti ile faaliyete başlayan şirketimiz 1996 yılında ÖZ-AY markası ile kiloluk paketlerde toz şeker üretimine başlamıştır. Zamanla ürün taleplerinin artması nedeniyle 2005 yılında 2000 m² kapalı alana sahip şu anki tesisine taşınmıştır. Kendi sektöründe Antalya'da lider olan firmamız, gelen talepleri değerlendirerek, 2008 yılında yine ÖZ-AY markası ile Küp Şeker üretimine başlamış ve ürün portföyünü küp şeker, tekli ve çiftli sarma şeker, fişek şeker, tatlandırıcı ve pudra şekerini eklemiştir.

Gıda üretiminde büyümeyi planlayan şirketimiz, uzun pazar araştırmaları sonucunda 2011 yılında Afyonkarahisar'da 2500 m² kapalı alana sahip kendi binasında GoldSa markası ile Sarımsak Soyma tesisi kurmuştur. ISO 22000 belgesine sahip tesisimizde günlük 2 ton kapasite ile dünyada uygulanan son teknoloji ile kuru soyma tekniği uygulanmaktadır."

Özay Şeker & Goldsa Web Sitesi » « Referanslarımıza Geri Dönün

Sanaltur uygulaması hakkında sorularınız mı var?

360 Derece
Sanal Gezinti Nedir?

Özel ekipmanlar ile yapılan fotoğraf çekimlerinin optimize edilerek program kodlarıyla birleştirilmesi sonucu ortaya çıkan 3 boyutlu gerçek görüntüdür.

DEVAMI »

Sanaltur.tv
Farkı Nedir?

Konusunda uzman ekip tarafından yüksek çözünürlüklü profesyonel SLR makine ve yüksek kaliteli lensler ile yapılan çekimler Internet için en uygun optimizasyonda hazırlanır.

DEVAMI »

Bu teknoloji bana
uygun mu?

Tanıtım araçları her geçen gün artıyor. Internet kullanıcı sayısındaki ciddi artış göz önünde bulundurulduğunda üç yüz altmış derece sanal gezinti bulunduğunuz yeri veya alanı göstermenin en hızlı ve masrafsız yoludur.

DEVAMI »

Neden Profesyonel
Ekipman?

Görüntü kalitesi yaptığımız işin en önemli noktası diyebiliriz. Tam ekranda veya yakınlaştırma seçeneğinde dahi bozulmayan ve algılanabilir görüntü olması sanal gezintinin amacına ulaşmasını sağlıyor.

DEVAMI »
Sanaltur.tv, Sanaltur, Sanal Gezinti, 360° sanal tur, 360 derece sanal gezinti
Telefon 0242 322 13 54      Faks 0242 322 13 59
info@ajansweb.com
YASAL UYARI      KULLANIM SÖZLEŞMESİ
Sanaltur.tv bir AJANSWEB projesidir. Copyrights © 2003-2014 | www.sanaltur.tv