referanslarımız / ring beach hotel

Ring Beach Hotel 360° Sanal Tur Uygulaması »

"Üstün kalitede hizmet sunan Ring Beach Hotel de her şey en ince ayrıntısına kadar sizler için düşünüldü. Huzur veren büyüleyici doğa güzellikleri, görme zenginliğindeki enfes yiyecek sunumları, sağlığınız ve güzelliğiniz için kurgulanmış mistik konseptler, sıra dışı eğlence anlayışı ve… Sizlere saygı ve içtenlikle hizmet veren bizler, Düşlerinizdeki tatil için aradığınız her şey burada, Sizin dünyanızda, Size özel…

Dünyamıza hoş geldiniz.

Tarihi ve doğal güzellikleriyle zengin şehrimiz Antalya’nın gözbebeği beldesi olan Beldibi’ndeki tesisimiz, kaliteli hizmet anlayışını ilke edinere misafirlerimize unutulmaz bir tatil yaşatacaktır. Kemer ilçesine bağlı Beldibi 2 beldesinde bulunan tesisimiz modern mimari yapısıyla her türlü konforu siz değerli misafirlerimize sunmaktadır.."

Ring Beach Hotel Web Sitesi » « Referanslarımıza Geri Dönün

Sanaltur uygulaması hakkında sorularınız mı var?

360 Derece
Sanal Gezinti Nedir?

Özel ekipmanlar ile yapılan fotoğraf çekimlerinin optimize edilerek program kodlarıyla birleştirilmesi sonucu ortaya çıkan 3 boyutlu gerçek görüntüdür.

DEVAMI »

Sanaltur.tv
Farkı Nedir?

Konusunda uzman ekip tarafından yüksek çözünürlüklü profesyonel SLR makine ve yüksek kaliteli lensler ile yapılan çekimler Internet için en uygun optimizasyonda hazırlanır.

DEVAMI »

Bu teknoloji bana
uygun mu?

Tanıtım araçları her geçen gün artıyor. Internet kullanıcı sayısındaki ciddi artış göz önünde bulundurulduğunda üç yüz altmış derece sanal gezinti bulunduğunuz yeri veya alanı göstermenin en hızlı ve masrafsız yoludur.

DEVAMI »

Neden Profesyonel
Ekipman?

Görüntü kalitesi yaptığımız işin en önemli noktası diyebiliriz. Tam ekranda veya yakınlaştırma seçeneğinde dahi bozulmayan ve algılanabilir görüntü olması sanal gezintinin amacına ulaşmasını sağlıyor.

DEVAMI »
Sanaltur.tv, Sanaltur, Sanal Gezinti, 360° sanal tur, 360 derece sanal gezinti
Telefon 0242 322 13 54      Faks 0242 322 13 59
info@ajansweb.com
YASAL UYARI      KULLANIM SÖZLEŞMESİ
Sanaltur.tv bir AJANSWEB projesidir. Copyrights © 2003-2014 | www.sanaltur.tv