referanslarımız / sinerji freshline

Sinerji Freshline 360° Sanal Tur Uygulaması »

Sanaltur.Tv, Sinerji Freshline'nın yenilenen sitesi için hazırladığımız sanal tur uygulaması yayında.

"Yaratıcı ve yenilikçi yapısı, değişimi takip eden ve yöneten düşünceleri ışığında; inandıkça TOMURCUKLANAN, çalıştıkça YEŞEREN, güvendikçe MEYVE VEREN, paylaştıkça LEZZETLENEN vizyonel bir yola 2003 yılında çıktı...

Antalya merkezde 13.000 m2 içerisinde 2500 m2 kapalı alan 1500 tonluk buzhane kapasitesi ile, Bursa-Yenişehirde 2000 m2lik, Mersin ve Alaşehirde ki paketleme tesislerinde, makine-teçhizat parkıyla ciddi bir tesis planlamaya sahiptir. Tamamiyle müşteri odaklı olan şirketimizin takım elemanları alanlarında uzman, eğitimli ve bilgi çağının takipçilerinden oluşmaktadır.

Şirketimiz yaklaşık 20.000 ton/yıl ürün kapasitesiyle sizlerle beraber olmanın heyecanını yaşamaya devam ediyor.

SOFRANIZA SİNERJİ SUNUYORUZ..."

Sinerji Freshline Web Sitesi » « Referanslarımıza Geri Dönün

Sanaltur uygulaması hakkında sorularınız mı var?

360 Derece
Sanal Gezinti Nedir?

Özel ekipmanlar ile yapılan fotoğraf çekimlerinin optimize edilerek program kodlarıyla birleştirilmesi sonucu ortaya çıkan 3 boyutlu gerçek görüntüdür.

DEVAMI »

Sanaltur.tv
Farkı Nedir?

Konusunda uzman ekip tarafından yüksek çözünürlüklü profesyonel SLR makine ve yüksek kaliteli lensler ile yapılan çekimler Internet için en uygun optimizasyonda hazırlanır.

DEVAMI »

Bu teknoloji bana
uygun mu?

Tanıtım araçları her geçen gün artıyor. Internet kullanıcı sayısındaki ciddi artış göz önünde bulundurulduğunda üç yüz altmış derece sanal gezinti bulunduğunuz yeri veya alanı göstermenin en hızlı ve masrafsız yoludur.

DEVAMI »

Neden Profesyonel
Ekipman?

Görüntü kalitesi yaptığımız işin en önemli noktası diyebiliriz. Tam ekranda veya yakınlaştırma seçeneğinde dahi bozulmayan ve algılanabilir görüntü olması sanal gezintinin amacına ulaşmasını sağlıyor.

DEVAMI »
Sanaltur.tv, Sanaltur, Sanal Gezinti, 360° sanal tur, 360 derece sanal gezinti
Telefon 0242 322 13 54      Faks 0242 322 13 59
info@ajansweb.com
YASAL UYARI      KULLANIM SÖZLEŞMESİ
Sanaltur.tv bir AJANSWEB projesidir. Copyrights © 2003-2014 | www.sanaltur.tv