referanslarımız / teknikeller yapı

Teknikeller Yapı 360° Sanal Tur Uygulaması »

Sanaltur.Tv, Tekineller Yapı'nın yeni yaptığı sitesinde sunum dairesinde, web sitesi ve fuarlarda kullanılmak üzere sanal tur uygulamasını gerçekleştirdi.

İç mekan 360° Sanal Tur çekimlerine bir yenisini ekleyen Sanaltur.Tv, Tekineller Yapı'nın yapımı tamamladığı ve satışa sunmaya hazırlandığı sitesinde çekim yaptı. Hazırlanan sunum dairesini tamamen gezebildiğiniz ve daire ile ilgili ayrıntılar hakkında tüm bilgilere ulaşabileceğiniz uygulama Tekineller'in web sitesinde yayına alındı.

Teknikeller Yapı Web Sitesi » « Referanslarımıza Geri Dönün

Sanaltur uygulaması hakkında sorularınız mı var?

360 Derece
Sanal Gezinti Nedir?

Özel ekipmanlar ile yapılan fotoğraf çekimlerinin optimize edilerek program kodlarıyla birleştirilmesi sonucu ortaya çıkan 3 boyutlu gerçek görüntüdür.

DEVAMI »

Sanaltur.tv
Farkı Nedir?

Konusunda uzman ekip tarafından yüksek çözünürlüklü profesyonel SLR makine ve yüksek kaliteli lensler ile yapılan çekimler Internet için en uygun optimizasyonda hazırlanır.

DEVAMI »

Bu teknoloji bana
uygun mu?

Tanıtım araçları her geçen gün artıyor. Internet kullanıcı sayısındaki ciddi artış göz önünde bulundurulduğunda üç yüz altmış derece sanal gezinti bulunduğunuz yeri veya alanı göstermenin en hızlı ve masrafsız yoludur.

DEVAMI »

Neden Profesyonel
Ekipman?

Görüntü kalitesi yaptığımız işin en önemli noktası diyebiliriz. Tam ekranda veya yakınlaştırma seçeneğinde dahi bozulmayan ve algılanabilir görüntü olması sanal gezintinin amacına ulaşmasını sağlıyor.

DEVAMI »
Sanaltur.tv, Sanaltur, Sanal Gezinti, 360° sanal tur, 360 derece sanal gezinti
Telefon 0242 322 13 54      Faks 0242 322 13 59
info@ajansweb.com
YASAL UYARI      KULLANIM SÖZLEŞMESİ
Sanaltur.tv bir AJANSWEB projesidir. Copyrights © 2003-2014 | www.sanaltur.tv