referanslarımız / tektar teknik tarım

Tektar Teknik Tarım 360° Sanal Tur Uygulaması »

"TEKTAR TARIM LTD. ŞTİ. 1999 Yılında İtalyan ALBA MILAGRO S.p.A firmasının, Türkiye Distribütörlüğünü alarak, bitki besleme ürünlerinin ithalatı ve Türkiye’ye toptan pazarlanması amacı ile Antalya / Merkez’ de kurulmuş bir firmadır.

Firmamız Türkiye pazarında, Antalya Bölgesi başta olmak üzere; Batı Akdeniz ve Ege Bölgesi’ nde kurduğu deneyimli satış ve teknik ekibi ile kendisi, diğer bölgelerde ise başbayileri ile hizmet vermektedir.

Kurulduğu günden bugüne kadar geçen süre içerisinde firmamız, GÜVEN-İSTİKRAR ve YENİLİKÇİLİK anlayışını tüm pazarda kendisine hedef seçerek tüm Türkiye pazarına kendisini ispatlamış ve böylece tarım sektörüne GENÇ ve DİNAMİK BİR ANLAYIŞ getirmiştir.

Ürünlerimizin tamamı, İtalya’ dan orijinal ambalaj ve etiketleri ile birlikte ithal gelmekte olup, her geçen gün Türk Tarımı’ nın ihtiyaç duyacağı üstün kalitede yeni ürünler temin etme çalışmaları devamlı sürdürülmektedir."

Tektar Teknik Tarım Web Sitesi » « Referanslarımıza Geri Dönün

Sanaltur uygulaması hakkında sorularınız mı var?

360 Derece
Sanal Gezinti Nedir?

Özel ekipmanlar ile yapılan fotoğraf çekimlerinin optimize edilerek program kodlarıyla birleştirilmesi sonucu ortaya çıkan 3 boyutlu gerçek görüntüdür.

DEVAMI »

Sanaltur.tv
Farkı Nedir?

Konusunda uzman ekip tarafından yüksek çözünürlüklü profesyonel SLR makine ve yüksek kaliteli lensler ile yapılan çekimler Internet için en uygun optimizasyonda hazırlanır.

DEVAMI »

Bu teknoloji bana
uygun mu?

Tanıtım araçları her geçen gün artıyor. Internet kullanıcı sayısındaki ciddi artış göz önünde bulundurulduğunda üç yüz altmış derece sanal gezinti bulunduğunuz yeri veya alanı göstermenin en hızlı ve masrafsız yoludur.

DEVAMI »

Neden Profesyonel
Ekipman?

Görüntü kalitesi yaptığımız işin en önemli noktası diyebiliriz. Tam ekranda veya yakınlaştırma seçeneğinde dahi bozulmayan ve algılanabilir görüntü olması sanal gezintinin amacına ulaşmasını sağlıyor.

DEVAMI »
Sanaltur.tv, Sanaltur, Sanal Gezinti, 360° sanal tur, 360 derece sanal gezinti
Telefon 0242 322 13 54      Faks 0242 322 13 59
info@ajansweb.com
YASAL UYARI      KULLANIM SÖZLEŞMESİ
Sanaltur.tv bir AJANSWEB projesidir. Copyrights © 2003-2014 | www.sanaltur.tv